Contact

Voor vragen over wondzorg en dermatologie kunt u contact opnemen met een van de onderstaande teams:  

Wond- en huidzorg regio Noord

Verpleegkundig specialist wondzorg en dermatologie & regiefunctie
Christine Rogge
T 088 5721856
E christine.rogge@allerzorg.nl

Verpleegkundig specialist wondzorg en dermatologie & regiefunctie
Madelon Popma
T 088 5721908
E madelon.popma@allerzorg.nl

W&D team regio Groningen
Ineke Vriezema
T 088 5723078
E wondzorg-groningen@allerzorg.nl 

Wond- en huidzorg regio Friesland-Flevoland

W&D team regio Friesland
Grietje Hooijsma
T 088 5721003
E wondzorg-friesland@allerzorg.nl 

W&D team regio Flevoland
Gonda Jacobs
T 088 5721607
E wondzorg-flevoland@allerzorg.nl

Wond- en huidzorg regio Midden

W&D team regio 't Gooi en omstreken

Margreet Hensbergen
T 088 5721880
E wondzorg-gooi@allerzorg.nl   

Wond- en huidzorg regio Noord
Berdine van Os
T 088 5721632
E wondzorg-utrecht@allerzorg.nl 

W&D team regio Amersfoort 
Ata Aydin
T: 088 5721946
E wondzorg-amersfoort@allerzorg.nl 

Wond- en huidzorg regio West

Verpleegkundig specialist wondzorg en dermatologie i.o. & regiefunctie
Sharon Cuperus
T 088 5721875
E sharon.cuperus@allerzorg.nl  

W&D team regio Duin- en Bollenstreek Leiden
Anja Baerts
T 088 572 1116
E wondzorg-duinenbollen@allerzorg.nl 

Wond- en huidzorg regio Zuid-West

Verpleegkundig specialist wondzorg en dermatologie & regiefunctie
Jessica Bakker
T 088 5721992
E jessica.bakker@allerzorg.nl

Verpleegkundig specialist wondzorg en dermatologie & regiefunctie
Anja Hulzinga
T 088 5721286
E anja.hulzinga@allerzorg.nl

Verpleegkundig specialist wondzorg en dermatologie & regiefunctie
Karin Timm
T 088 5721785
E karin.timm@allerzorg.nl 

W&D team regio Haaglanden
Lisette Eversteijn
T 088 5721799
E wondzorg-haaglanden@allerzorg.nl 

W&D team regio West Brabant
Marika Tappij Gielen
088 5721877
E bergenopzoom@allerzorg.nl 

Wond- en huidzorg regio Zuid-Oost

Verpleegkundig specialist wondzorg en dermatologie & regiefunctie
Patricia Dodemont
T 088 5723171
E patricia.dodemont@allerzorg.nl

W&D en SZ team regio Arnhem & Nijmegen
Rudy Jeucken
T 088 5721897
E infusie@allerzorg.nl 

W&D en SZ team regio Apeldoorn
Gerben Stokkink
T 088 5721967
E wondzorg-apeldoorn@allerzorg.nl

Online wondzorg en dermatologie aanvragen