Lees hier meer over ons beleid rondom het coronavirusLees meer

Contactgegevens

Heeft u vragen over kindzorg of zou u graag uw persoonlijke situatie willen bespreken? U kunt via onderstaande contactgegevens contact opnemen met een team bij u in de buurt. Ook voor vragen met betrekking tot de eventuele vergoeding van deze zorg vanuit uw zorgverzekeraar kunt u bij ons terecht.

Vindt u in de lijst geen team bij u in de buurt, neem dan contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken. U kunt hiervoor mailen naar kindzorg@allerzorg.nl

Team Groningen
Schweitzerlaan 2 
9728 NP Groningen
088 - 5721511
kindzorg-groningen@allerzorg.nl

Team Friesland
088 - 5721270
kindzorg-friesland@allerzorg.nl

Team Midden Nederland
Regio Amsterdam, 't Gooi, Almere
Bramenberg 8
3755 BX Eemnes
088 - 5721969
kindzorg@allerzorg.nl

Team Utrecht/Amersfoort
Bramenberg 8 
3755 BX Eemnes
088 - 5721969
kindzorg@allerzorg.nl

Team Flevoland
Regio Lelystad, Emmeloord, Harderwijk
Meentweg 14C 
8224 BP Lelystad
088 - 5723970
kindzorg_flevoland@allerzorg.nl

Team Zwolle
Schrevenweg 1 
8024 HB Zwolle
088 - 5723990
kindzorg-zwolle@allerzorg.nl

Team Eindhoven
Regio Zuidoost-Brabant en Noord-Limburg
Provincialeweg 44 
5503 HG Veldhoven
088 - 5721780
kindzorg-eindhoven@allerzorg.nl

Team Leiden/Alphen
Industrieweg 12 
2382 NV Zoeterwoude
0172 - 478606
kindzorg-leiden@allerzorg.nl

Team (Longteam) Rotterdam
088 - 5721864 of 088 - 5721814
kindzorg-rotterdam@allerzorg.nl

Team Medische Kindzorg Rotterdam
088 - 5721440
kindzorgmedisch-rotterdam@allerzorg.nl

Team Arnhem & Nijmegen
Graafseweg 274 unit 0.01 
6532 ZN Nijmegen
088 - 5721829
kindzorg-nijmegen@allerzorg.nl

Team Veluwe
Bramenberg 3 
3755 BX Eemnes
088 - 5721969
kindzorg@allerzorg.nl

Online medische kindzorg aanvragen